Nowa odsłona strony internetowej

Zapraszamy do zapoznania się z nową odsłoną naszej strony internetowej Parku Linowego Wiewióra. Nowy wygląd został specjalnie zaprojektowany z myślą o zamieszczeniu wszystkich niezbędnych informacji w przejrzystej formie. Najważniejsze zmiany o których warto wspomnieć to:

  • Podzielenie strony na działy (wcześniej wszystkie informacje były na jednej stronie). Ich lista znajduje się na górnym pasku strony i jest zawsze widoczna. Wybierając dany dział, pojawi się nowa strona zawierająca informacje tylko o tym dziale. Rozwiązanie te z pewnością ułatwi odnajdywanie konkretnych informacji.
  • Dodano pokaźną ilość grafiki z samego Parku Linowego. Na stronie głównej można zauważyć krótki film, a każda trasa posiada swój własny baner i galerie zdjęć.
  • Usprawniono system informowania o statusie Parku. Na stronie głównej zaraz pod filmem, wyświetlana jest informacja o obecnym statusie Parku (czy jest zamknięty lub otwarty), oraz aktualna ilość wolnych miejsc. Powstał również dział „godziny otwarcia”, gdzie można sprawdzić  listę godzin otwarcia Parku dla każdego miesiąca w sezonie, oraz informacje o ewentualnych zaplanowanych zmian w godzinach otwarcia na nadchodzące dni.
  • Został dodany formularz kontaktowy, który dostępny jest w dziale „kontakt„.
  • Powstał dział „aktualności„, w którym można będzie śledzić różne informacje na temat Parku Linowego.
  • Strona internetowa jest dostosowana do współpracy ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany przełożą się na Państwa komfort.