Otwarcie sezonu 2016 – majówka

Zapraszamy na otwarcie sezonu do Parku Linowego Wiewióra ! Przez cały weekend majowy (od 1 maja), będzie można korzystać z Parku w godzinach od 9:00 rano do 18:00. Po majówce Park zacznie funkcjonować również w każdy weekend w godzinach od 10:00 do 18:00 do końca czerwca. W Lipcu i sierpniu dostępni będziemy codziennie. Przypominamy, że obowiązek składania rezerwacji w Parku mają tylko grupy powyżej 10 osób.

 

Kilka zmian w Parku:

  • Na każdej trasie w wybranych miejscach, zostały zainstalowane taśmy ochronne na linach asekuracyjnych w celu zwiększenia komfortu pokonywania przeszkód. Dzięki temu rozwiązaniu, nie trzeba będzie zakładać rękawiczek aby ręce czuły się równie dobrze : )
  • Siatka wspinaczkowa z trasy średniej została przekształcona na szeroką drabinę z drewnianych palików poustawianych na przemian.
  • Poprawiono/zmodyfikowano niektóre punkty asekuracyjne w celu poprawy komfortu dla uczestnika.
  • Dodaliśmy zjazd krzesełkowy  tuż nad ziemią z myślą o naszych najmłodszych gościach. Zjazd jest bezpłatny i udostępniony tylko w czasie otwarcia Parku. Korzystanie ze zjazdu nie wymaga dodatkowej asekuracji w postaci uprzęży, nie mniej jednak wymagana jest stała obecność opiekuna, który ponosi odpowiedzialność za bezpieczeństwo dziecka. Zjazd został stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych , którzy nie osiągnęli  jeszcze minimalnego wzrostu 120cm a chieliby się „przejechać tak jak Ci co chodzą po drzewach” : ). Po doświadczeniach z zeszłego sezonu, wiemy że ten „drobiazg” przyniesie bardzo dużo radości dla dzieci.
  • Wszystkie elementy instalacji Parku zostały dokładnie sprawdzone oraz w niektórych przypadkach wymienione na nowe w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Park jest w pełni gotowy i nie może już doczekać się sezonu : )

 

Informujemy również, że nowa trasa zjazdowa która była zaplanowana na ten sezon, z przyczyn od nas niezależnych zostanie otwarta dopiero w sezonie 2017. Więcej informacji na ten temat można przeczytać klikając w ten link.

 

plakat-maj-2016