Otwarcie sezonu 2018 – majówka

Zapraszamy na otwarcie sezonu do Parku Linowego Wiewióra ! W tym roku majówka będzie wyjątkowo długa, to świetna okazja aby trochę poszaleć na wysokości : ) Oficjalne otwarcie przypada na dzień 28 kwietnia (sobota) i od tego dnia będziemy otwarci codziennie w godzinach od 10:00 do 18:00 do 6 maja. Po majówce park będzie czynny wg naszego kalendarza, a od czerwca do końca wakacji standardowo zapraszamy już codziennie (zobacz kalendarz z godzinami otwarcia).

Jak co roku, ciężko pracujemy nad kolejnymi nowościami w Parku, w tym sezonie zdecydowanie najważniejszą zmianą będzie nowa (już 5) trasa o nazwie „maluch”.  Trasa – jak nazwa wskazuje, będzie przeznaczona dla najmłodszych uczestników. To zupełnie nowy wymiar zabawy na wysokości na tle pozostałych naszych tras. Trasa w całości zabezpieczona jest siatkami asekuracyjnymi a platformy uzbrojone zostały w barierki dzięki czemu trasa w całości jest „hermetyczna” – uczestnik nie musi zakładać uprzęży asekuracyjnej. Jest na niej 10 przeszkód na wysokości do około 3 metrów nad ziemią w tym wielki unikatowy basen o powierzchni około 36m2 z 10tyś piłeczek aby zapewnić jeszcze większa frajdę dla naszych maluchów : ) Nie zabrakło również udogodnień związanych z samymi zasadami przebywania na trasie: jako jedyna u nas będzie miała zwiększony limit osób przebywających na przeszkodach i platformach oraz będzie można po niej poruszać się w obu kierunkach. Trasa nie będzie posiadała limitu przejść, bilet będzie upoważniał na czasowy udział w zabawie wg oferty Parku. Trasa jest jeszcze w budowie, planowane otwarcie nastąpi 1 czerwca.

Po za nową trasą, zmianą uległy również:

  • Trasa wysoka: zmienił się układ trasy na jej początkowym etapie. Początek jest zupełnie inny, wejście na trasę nie jest już stopniowe – od razu wspinamy się na 8 metrów po dużej drabinie linowej. Doszły dwie nowe przeszkody.
  • Trasa średnia: również zmienił się układ na jej początkowym etapie. Krzesełko zjazdowe zostało zastąpione tyrolką, a sam zjazd został wydłużony dwukrotnie.
  • Wszystkie zjazdy posiadają dodatkowe linki do chwytania się

Zapraszamy !